Program

 
 Dan Ura Kje Prireditev  
         
T, 21.8. 20.30 Titov trg Otvoritev festivala Zmaj 'ma mlade z Nesesari Kakalulu  
S, 22.8. 17.00 Trg padlih borcev Ustvarjalna delavnica: Ročna izdelava papirja s cvetovi in listi  
18.00 Zelena dvorana Delavnica za nosečnice in mamice  
18.00 Titov trg Delavnica premagovanja ovir - Parkour  
20.30 Titov trg Koncert: Sláinte ol' friend  
Č, 23.8. 18.00 Mladinski center Postojna Mladinski kino: Košarkar naj bo (2017, Slo)  
18.00 Zelena dvorana Delavnica: OM Chanting  
19.00 Avla SAZU Razstava Mateje Premrl: Ostanki / Igra oblik  
20.00 Titov trg Cirkus na ulici: Oskar & Strudel Show  
21.30 Mladinski center Postojna Kino: Ivan (2017, Slo / Hr)  
P, 24.8. 17.00 Titov trg Urbana orientacija - pohajkovanje po Postojni  
18.00 Zelena dvorana Delavnica: Access Bars  
21.00 Titov trg Tekmovanje v impro rapanju: Bitka za Postojno  
S, 25.8. 10.00 Gnezdo Turnir v inline hokeju  
15.00 Postojnska plaža Turnir v odbojki na mivki  
15.00 Predjama Modrijanov pohod v jamo pod Predjamskim gradom  
16.00 Mladinski center Postojna Ustvarjalne delavnice za otroke  
18.00 Zelena dvorana Delavnica: NIA ples  
18.00 Mladinski center Postojna Gledališče Unikat: Od kod si, kruhek?  
20.30 Titov trg Opera pod zvezdami  
N, 26.8. 9.00 Titov trg 4. Postojnski tek  
20.00 Titov trg Večer stand-up komedije  
P, 27.8. 17.00 Pred Krasom Izmenjevalnica oblačil  
17.00 Titov trg Guixot de 8 (Kat): Igrišče recikliranih objektov  
18.00 Zelena dvorana Skupinska vadba CHAKRAS  
19.30 Mladinski center Postojna Razstava kuharske knjige REPeat: Sold out  
         
T, 28.8. 17.00 Mestni park Živa knjižnica  
17.00 Trg padlih borcev Torbarska delavnica - 1. del  
18.00 Zelena dvorana Delavnica: AEQ metoda  
20.30 Titov trg Glasbeno-plesni projekt Interconnected  
S, 29.8. 17.00 Trg padlih borcev Torbarska delavnica  
18.00 Zelena dvorana Delavnica: Qi gong  
20.30 Titov trg Koncert: Brest feat. Vesna Zornik  
Č, 30.8. 18.00 Mladinski center Postojna Otroški kino: Dvigni sidro (2017, Nor, risanka)  
18.00 Zelena dvorana Delavnica risanja mandale  
20.00 Atrij SAZU Poetična komedija Zidarja  
21.30 Mladinski center Postojna Kino: Zadnji ledeni lovci (2017, Slo, dokumentarec)  
P, 31.8. 18.00 Zelena dvorana Delavnica: AUM meditacija - fitness za čustva  
20.30 Titov trg Koncert: Počeni škafi, Gustafi, Coloured Sweat  
S, 1.9. 13.00 Gnezdo Tunir v malem nogometu  
16.00 Mladinski center Postojna Ustvarjalne delavnice za otroke  
18.00 Mladinski center Postojna LG Fru-fru: O belem mucku, ki je bil čisto črn  
21.00 Titov trg Koncert: Klemen Klemen, Urban&4, The Ufoslavians  
N, 2.9. 16.00 Titov trg Postoj-na živi ulici  
20.00 Titov trg Bobnarski šou: Banda Berimbau (I)  
 
osrednji pokrovitelj
Obcina Postojna
 
medijska pokrovitelja
 
Radio 94 & NTR
 
 
festival omogočata
KŠOPP
 
Društvo podpornikov
 
 
 Pustite vtis ali mnenje!
Ime:    
Komentar:    
     

 
Komentarji
 
Mojca Studničk 8. 8. 18 ob 20.47
lahko bi bili na zmaju kakšni uveljavljeni glasbeniki, ki so znani v sloveniji.
 
 
Gorazd 30. 7. 18 ob 12.35
lep program!
 
 
 
Na vrh strani  
Zmaj 'ma mlade
      MC Postojna | Brigada | Info: 051 840 004