Program

 

 

 Dan Ura Kje Prireditev
S, 12.8. 20.52 Titov trg Ognjena veseloigra Šola za zmaje  
         
T, 18.8. 20.30 Titov trg Odprtje festivala s koncertom The Stroj  
S, 19.8. 18.00 Plesno-kulturni center Urška Predstavitev 9-dnevnega procesa jutranje meditacije (Nina Vanita Hočevar)  
19.30 Avla SAZU Razstava slik Gorazda Koščaka  
21.00 Titov trg Koncert: Foltin (Mk)  
Č, 20.8. 18.00 Plesno-kulturni center Urška Delavnica: Obrazna refleksoterapija (Mateja Jordan)  
20.00 Atrij SAZU Monokomedija Domna Valiča: Zapornik št. 3.2.3.  
21.30 Mladinski center Postojna Projekcija dokumentarnega filma Kaos sveta (2014)  
P, 21.8. 18.00 Titov trg Delavnica: Movement medicine (Matija Milostnik)  
20.30 Titov trg Koncert: Let 3 (Hr), Prismojeni profesorji bluesa, Eskobars  
S, 22.8. 14.00 Postojnska plaža Turnir v odbojki na mivki  
16.00 Mladinski center Postojna Delavnice za otroke  
18.00 Mladinski center Postojna Lutkovno gledališče Fru-fru: Zaljubljeni žabec  
20.30 Titov trg Koncert: Veja (Hr), Amanhecer  
N, 23.8. 18.00 Plesno-kulturni center Urška Delavnica: Gong kopel (Tamara Kaluža)  
19.30 Mladinski center Postojna Fotografska razstava Antonia Mitkovskega: Snepšot  
20.30 Titov trg Večer stand-up komedije  
P, 24.8. 18.00 Plesno-kulturni center Urška Delavnica: Joga smeha (Marja Koren)  
19.30 Titov trg Cela Postojna na Slackline!  
21.00 Prešernova ulica Vertikalna plesna predstava: Okno  
         
T, 25.8. 18.00 Mladinski center Postojna Predstavitev NLP - Neuro Lingvistično Programiranje (dr. Nina Vanita Hočevar)  
19.30 Avla SAZU Razstava tekstilij Mateje Premrl: ANIMAls  
20.00 Pred ŠC Postojna Breakdance bitka  
S, 26.8. 18.00 Plesno-kulturni center Urška Delavnica: Qigong (Igor Brezic)  
20.00 Titov trg Koncert: Vasko Atanasovski Trio  
Č, 27.8. 18.00 Notranjski muzej Delavnica za otroke: Voda  
18.00 Notranjski muzej Delavnica: Naravna čistila in pomen le-teh pri ohranjanju čiste vode  
20.00 Atrij SAZU Monokomedija Perice Jerkovića: Zgodovina selfi butla  
P, 28.8. 18.00 Plesno-kulturni center Urška Delavnica: AUM meditacija - fitness za čustva (Nina Vanita Hočevar)  
20.30 Titov trg Koncert: Stendbaj, Elevators, Hamo & Tribute 2 Love  
S, 29.8. 11.00 Gnezdo Turnir v malem nogometu  
15.00 Predjama Modrijanov pohod  
16.00 Mladinski center Postojna Delavnice za otroke  
18.00 Mladinski center Postojna Predstava za otroke: Kadar mame ni doma  
20.30 Titov trg Koncert: Red Five Point Star & Big Band Vrhnika, Orlek, Smaal Tokk  
N, 30.8. 9.00 Titov trg Postojnski tek  
15.00 Titov trg PO-stoj na živi ulici: Tržnica NVO, Foodfest, igrišče za otroke  
15.30 Mestni park Živa knjižnica  
20.00 Titov trg Koncert: ŽPZ Kombinat  

 

 
osrednji pokrovitelj
Obcina Postojna
 
medijska pokrovitelja
 
Radio 94 & NTR
 
Radio televizija Slovenija
 
festival omogočata
KŠOPP
 
Društvo podpornikov
 
 
 Pustite vtis ali mnenje!
Ime:    
Komentar:    
     

 
Komentarji
 
Trenutno še ni vpisov.
 
 
Na vrh strani  
Zmaj 'ma mlade
      MC Postojna | Brigada | Info: 051 840 004