Program

 

 

 Dan Ura Kje Prireditev
P, 8.8. 20.30 Titov trg Zmaj pred Zmajem: Wombo Orchestra (Fr)  
         
T, 16.8. 11.00 Tržaška cesta Otvoritev projekta Kje je prostor v Postojni?  
20.30 Titov trg Odprtje festivala z Ano Pupedan in predstavo Krogi  
S, 17.8. 10.00 Mladinski center Postojna Umetniška delavnica: Interpretacija zgodbe o pastirčku Jakobu  
18.00 Plesno-kulturni center Urška Delavnica: Joga obraza z Matejo Jordan  
19.00 Trg padlih borcev Literarni dogodek na trgu: Žvrgulja  
20.30 Titov trg Koncert: Slainte Ol' Friend  
Č, 18.8. 18.00 Plesno-kulturni center Urška Delavnica: Metoda Feldenkrais s Tatjano Marolt  
20.00 Atrij SAZU Večer improvizacijskega gledališča  
22.00 Mladinski center Postojna Poletni kino eksperiment: Idila (Slo, 2015)  
P, 19.8. 17.00 Avla SAZU Odprtje razstave Varuhi gozda in sprehod po Soviču  
20.30 Titov trg Koncert: Sandi MVP, Matic Marentič, Morbid Creation  
S, 20.8. 11.00 Gnezdo Turnir v inline hokeju  
16.00 Mladinski center Postojna Ustvarjalne delavnice za otroke  
17.00 Pred ŠC Postojna Breakdance in DJ delavnice  
18.00 Mladinski center Postojna Lutkovno igrana predstava Čebula  
18.00 Plesno-kulturni center Urška Delavnica: Movement medicine z Matijo Milostnikom  
20.00 Pred ŠC Postojna Breakdance bitka  
20.30 Titov trg Koncert: Spopad harmonik  
N, 21.8. 17.00 Titov trg Turnir v zabavni skavtski igri Roverček  
19.00 Avla SAZU Odprtje razstave ob 20. obletnici festivala Zmaj  
20.00 Titov trg Večer Stand up komedije  
P, 22.8. 16.00 Lokalc Ustvarjalna delavnica za otroke z Matejo Vekar: Ptičnica 1. del  
18.00 Plesno-kulturni center Urška Delavnica: OM Chanting z Andrejo Kočevar  
20.00 Trg padlih borcev Aritstična predstava Once upon a time (Arg)  
20.30 Trg padlih borcev KŠOPPov akustični večer: Katarina Juvančič & Dejan Lapanja  
         
T, 23.8. 10.00 Mladinski center Postojna Delavnica Ustvarjalna Evropa (2014-2020) - programi EU za kulturni in ustvarjalni sektor  
16.00 Lokalc Ustvarjalna delavnica za otroke z Matejo Vekar: Ptičnica 2. del  
18.00 Plesno-kulturni center Urška Delavnica: Refleksoterapija v praksi - predstavitev primerov z Dagmar Podgornik  
18.00 Titov trg Ulično igrišče in razstava recikliranih igral  
18.00 Titov trg Ulična gostija: FerFud DVE  
20.30 Titov trg Artistična predstava Grisel (Arg)  
21.00 Mladinski center Postojna Poletni kino eksperiment: Deckument - od rolke do skejta (Slo, 2015)  
S, 24.8. 16.00 Lokalc Reciklažna delavnica za otroke Kvačkoprst z društvom Smetumet  
18.00 Plesno-kulturni center Urška Delavnica: Tai Chi z Igorjem Brezicem  
19.00 Notranjski muzej Otvoritev razstave Zgodba o pastirčku Jakobu  
20.30 Titov trg Koncert: Jazzberry, Vito Marence Flamenco Group & Ana Pandur  
Č, 25.8. 16.00 Lokalc Ustvarjalna delavnica z Natašo Ivanović: Izdelaj si svoje milo  
18.00 Plesno-kulturni center Urška Delavnica: Gong kopel s Tamaro Kaluža  
18.00 Avla Dijaškega doma SGLŠ Izmenjevalnica Swap je top  
20.00 Atrij SAZU Komedija Pijem, ker sem pač žejna v izvedbi Polone Vetrih  
21.30 Mladinski center Postojna Poletni kino eksperiment: Mlada Nada (Slo, 2016)  
P, 26.8. 16.00 Lokalc Ustvarjalna delavnica z Michaelo Selmani: Družabna livada  
20.30 Titov trg Koncert: Damir Avdić, Lačni Franz, Odprava zelenega zmaja  
S, 27.8. 10.00 Sovič Delavnica: Geomantija  
11.00 Gnezdo Turnir v malem nogometu  
15.00 Predjama Modrijanov pohod v jamo pod Predjamskim gradom  
16.00 Mladinski center Postojna Ustvarjalne delavnice za otroke  
18.00 Mladinski center Postojna Lutkovna skupina Bobek: Mišje zgodbe  
20.30 Titov trg Koncert: Zoran Čalić Band (Hr), Brkovi (Hr), Koala Voice  
N, 28.8. 9.00 Titov trg Postojnski tek  
15.00 Mestni park Živa knjižnica  
15.00 Ul. 1. maja Interaktivna instalacija: Omare stare šare  
15.00 Center mesta Postoj-na živi ulici  
15.00 Titov trg Chillijada  
15.00 Tržaška cesta Tržnica nevladnih organizacij Primorsko-notranjske regije  
16.00 Lokalc Ustvarjalna delavnica z Matejo Premrl: Zapestnica prijateljstva  
19.00 Trg padlih borcev Koncert: Bakalina  
20.00 Titov trg Koncert: Pivo in čevapi, Haris Pilton  

 

 
osrednji pokrovitelj
Obcina Postojna
 
medijska pokrovitelja
 
Radio 94 & NTR
 
Radio televizija Slovenija
 
festival omogočata
KŠOPP
 
Društvo podpornikov
 
 
 Pustite vtis ali mnenje!
Ime:    
Komentar:    
     

 
Komentarji
 
Trenutno še ni vpisov.
 
 
Na vrh strani  
Zmaj 'ma mlade
      MC Postojna | Brigada | Info: 051 840 004